Nowa usługa! Pranie Namiotów, Przedsionków i Parasoli

Nowa usługa! Pranie Namiotów, Przedsionków i Parasoli

Obecnie pragniemy zaoferować naszym klientom profesjonalną usługę czyszczenia namiotów wszelkiego typu:

 • Namioty ogrodowe;
 • Namioty bankietowe i cateringowe;
 • Namioty handlowe, eventowe i wystawiennicze;
 • Namioty turystyczne;
 • Parasole i plandeki;
 • Pokrowce na łódki;
 • Namioty innego typu.
 • Przedsionki campingowe

Ze względu na bardzo szeroki asortyment namiotów dostępnych na rynku usługa każdorazowo wyceniana jest indywidualnie. Namiot na życzenie klienta możemy poddać procesowi IMPREGNACJI. Końcowy efekt usługi, to czysty i suchy namiot, zaimpregnowany przed czynnikami zewnętrznymi oraz zabezpieczony przed zabrudzeniem.

Usługa prania namiotu wyceniana jest na podstawie powierzchni namiotu, tj. powierzchni każdej ze ścianek, dachu, podłogi oraz w przypadku namiotów turystycznych wewnętrznych sypialni. Pralnia dokonuje pomiaru oraz ostatecznej wyceny po procesie czyszczenia, a płatność za usługę ma miejsce przy odbiorze namiotu.

Należy pamiętać, że środki do prania przedsionków są niestety stosunkowo delikatne i mogą nie usunąć wszystkich zabrudzeń. Powodem takiej sytuacji jest zapewnienie ochrony fabrycznej warstwy DWR (warstwy wodoodpornej), która nie powinna zostać naruszona. Z tego także powodu, przedsionki czyszczone są tylko w sposób ręczny.

Na życzenie klienta możliwe jest użycie silniejszych środków piorących, które poradzą sobie z bardziej uporczywymi zabrudzeniami, jednak w takim przypadku każdorazowo wymagana jest pisemna zgoda klienta świadomego ewentualnego ryzyka tj. uszkodzenie warstwy DWR.

Zapraszamy!

Wesołych Świąt!!!

Wesołych Świąt!!!

Wszystkim Klientom pragniemy serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę i złożyć najserdeczniejsze życzenia: spokojnych i radosnych Świąt. Niech los pomaga Państwu zrealizować wszystkie plany i spełnić nawet te najskrytsze marzenia tak, abyście w każdej chwili mogli odnaleźć szczęście.

Terminy!

Terminy!

Przypominamy, że nie jest konieczne umawianie się na usługę prania dywanów. Dywany można przywieźć w każdej chwili w godzinach 10-17 przez 5 dni w tygodniu. Natomiast wymagane jest ustalenie terminu, jeśli chodzi o pranie tapicerki meblowej i samochodowej lub kosmetykę auta.

Czyszczenie wózków dziecięcych

Czyszczenie wózków dziecięcych

W naszej ofercie mamy także czyszczenie innych materiałów tekstylnych. Jednym z takich przykładów są wszelkiego rodzaju wózki dziecięce, spacerówki oraz foteliki samochodowe. Z reguły koszt czyszczenia elementów nie jest duży, a znacznie poprawia higienę. Szczególnie warto odświeżyć materiał poprzez pranie, gdy kupiliśmy wózek używany lub dawno nie był czyszczony. Materiał po naszym czyszczeniu jest suchy nawet już po kilku godzinach.

Skutecznie czyścimy każdy rodzaj obicia tekstylnego

Skutecznie czyścimy każdy rodzaj obicia tekstylnego

Zapraszamy do skorzystania z usługi czyszczenia tapicerki meblowej. Oferujemy pranie zestawów wypoczynkowych, narożników, wersalek, tapczanów, sof, krzeseł, puf oraz innych obić tapicerskich w domu. Specjalizujemy się także w praniu krzeseł konferencyjnych i foteli biurowych dla firm. Mieliśmy okazje skutecznie doczyścić i odplamić wiele różnych materiałów, unikając ich przedwczesnemu wyrzuceniu.

Nieatrakcyjny wygląd mebla nie musi oznaczać konieczności jego wymiany, w większości przypadków wystarczy przeprowadzić czyszczenie materiału za pomocą profesjonalnych technik oraz środków. Czyścimy każdy rodzaj materiału obiciowego, który można prać „na mokro”. W zależności od rodzaju obicia i napotkanych plam dobieramy odpowiednie środki piorące.

Schnięcie tapicerki

Schnięcie tapicerki

Jak długo potrwa czas schnięcia tapicerki meblowej?

Czas suszenia zależy od wilgotności, temperatury i przepływu powietrza w strefie, w której odbywa się usługa. Jeżeli tapicerki lub wykładziny nie będą osuszane dmuchawami, może to trwać od kilku do kilkunastu godzin aż do całkowitego wysuszenia, w zależności od wyżej wymienionych czynników. Korzystanie z wszelkich możliwych urządzeń przyspieszających czas schnięcia mebli czy dywanów jest wskazane tj. wszelkiego rodzaju farelek czy klimatyzacji lub ogrzewania w podłodze. W zależności od pory roku, proces schnięcia jest różny czym jest cieplej tym lepiej. Jednak nasza usługa wykonywana jest sprzętem z dwoma silnikami o sile zasysania 108 l / s. Odkurzacz, którym pracujemy posiada system antystatyczny – zbieranie pyłów i kurzów powoduje powstanie pola magnetycznego. Urządzenie posiada specjalny system neutralizujący ładunki elektrostatyczne. Dzięki temu odkurzacz zapewnia najlepszy komfort pracy oraz wysoką skuteczność zbierania zabrudzeń. Siła ssania naszego sprzętu umożliwia wyschnięcie tapicerki narożnika już w parę godzin. Oczywiście końcowy efekt wysuszenia jest w każdym przypadku inny, zależy od materiału tapicerki, wypełnienia wewnętrznego- pianki HR, gąbki, sprężyny bonell czy tez kulek silikonowych. Każdy mebel schnie inaczej, stąd na Państwa pytania-dlaczego u sąsiada wyschło szybciej-odpowiadamy-bo mebel miał inne wypełnienie. Tapicerka meblowa schnie średnio od kilku do kilkunastu godzin. Dłużej może schnąć materiał, który był bardzo brudny lub wymagał neutralizacji zapachu. Ile trwa czyszczenie tapicerki? W zależności od rodzaju mebla jest to średnio od 30 do 60 minut. Dłużej może trwać czyszczenie większych elementów, takich jak duża sofa lub narożnik.

 

Szybka realizacja!

Szybka realizacja!

Drodzy Państwo! Wielokrotnie pytacie podczas rozmowy o termin realizacji naszych usług. Jeszcze raz podkreślamy, że u nas nie ma długich terminów i kolejek! Przy usługach prania dywanów – w przypadku cienkich dywanów-zlecenie gotowe jest już na drugi dzień niezmiennie zarówno w ciągu roku jak i gorących okresów przedświątecznych. Przyjmujemy dowolną ilość zleceń i nie mamy opóźnień z ich realizacją. Jeśli się jeszcze zastanawiasz nad tym, czy zdążymy wyprać Twój dywan przed ważnym dla Ciebie terminem-rozwiejemy Twoje wątpliwości! Nie ma takiej opcji, że nie zdążymy!
tel. 730 262 545
Zapraszamy!
Przygotowanie auta do sprzedaży

Przygotowanie auta do sprzedaży

Aby zwiększyć szanse na sprzedaż używanego auta, warto popracować nad jego wyglądem.
Kompleksowe czyszczenie wnętrza kabiny, bagażnika (pranie wykładzin i tapicerki, czyszczenie wszystkich elementów wyposażenia, usuwanie plam, czyszczenie trudno dostępnych miejsc, usuwania niepożądanych zapachów).
Dzięki naszym zabiegom Twój samochód odzyska utracone walory estetyczne!
W trakcie wykonania usługi, w zależności od zleconych prac i budżetu, samochód:
 • zostaje wyczyszczony,
 • dokładnie wysprzątany,
 • nabierze dużo bardziej atrakcyjnego wyglądu,
 • zostaną usunięte drobne mankamenty natury estetycznej.
ZAPRASZAMY
TEL. 730 262 545